KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15251005
nr 1525 1005
Janusz Rafal Glowacki
(f. 1959), Polen
Oljemålning, "Hund-kärlek". Signerad, daterad -88. Olja på duk, 125x195 cm, yttermått inklusive ram: 131x201 cm
Janusz Rafal Glowacki, bildkonstnär född 1959.
måndag 27 februari 2023
kl 18:52:35
- Klassiska
27 feb
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Janusz Rafal Glowacki
Läs mer om Janusz Rafal Glowacki